Ogłoszenie

Od dnia dzisiejszego tj 07.09.2010 oczekujemy jednej zrobionej trasy międzynarodowej, a krajowej 2 wraz z powrotami. Nie chcemy aby ktoś poprzez wirtualny świat zawalił sobie szkołę, ale nie chcemy także zniknąć z rynku wirtualnych firm transportowych. Tak więc myślę że jesteście w stanie dać po jednej relacji (na trasach międzynarodowych, jeśli chodzi o krajowe są to dwie) w tygodniu. W zaden sposób nie będzie to kolidowało z Waszą edukacją. Zlecenia będą wydawane w każdy poniedziałek i czwartek( na trasy krajowe).

#1 10-09-2010 17:10:00

 Michał

Szef

24696339
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 27-08-2010
Posty: 32
WWW

Wzór.

W tzw. Cv należy napisać kilka słów o sobie, swojej przeszłości zawodowej ew. przebiegu firmy itp. Należy także się przedstawić. Jeżeli nas przekonasz to przyjmiemy Ciebie lub Twoją firmę pod nas. Nabór będzie trwał tak długo aż nie zdobędziemy pełnej obsady

Kierowca, którego poszukujemy musi mieć min. 14lat, pracować w min 3 vs nie mniej niż 1 miesiąc, powinien wyróżniać się kulturą osobistą oraz mieć nienaganną opinie na partnerskich forach. Pojazdem, na który siądzie nowy kierowca jest moja Scania. Przy pisaniu "cv" prosimy o podanie wszystkich Nicków z for partnerskich

Wymagań, co do podwykonawcy jest już troszkę więcej. Powinien On mieć zarejestrowaną firmę( musi mieć swój dział na jednym z for partnerskich) Ilość zestawów, jakie przyjmiemy pod siebie wynosi sztuk dwie. Naczepy, jakie wymagamy to naczepy samowyładowcze typu wywrotka. Ciągnik musi spełniać minimalnie normę Euro 4 oraz mieć nie mniej niż 440 KM. Co do marki, rodzaju kabiny nie mamy wymagań.



__________________________________________________________________________________________
"Nie zazdrość nigdy synu mi,
Nie zazdrość tego chleba,
Nikt nie otworzy tobie drzwi,
To nie są drzwi do nieba..."

http://www.youtube.com/watch?v=89-Zs7HjXw0

Ten poranny kawy łyk

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl